Rewireable Flex SMB Connector For RG-174 Cable
€ 25,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0415/1
Fabrikantnummer:
PX0415/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Kabelingangsmaat (max.): | 3mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 2.5mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 1 Contact |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Uniek Nr.: | blgPX0415/1 |