M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 9,82
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 3308 RV FM 805
Fabrikantnummer:
933146001
EAN:
04002044187439
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in automatiseringssystemen. Deze mannelijke connector, met een ontwerp voor montage aan de voorzijde, is specifiek ontworpen voor de M8-kant en maakt verbinding via gestrande draden. Het heeft een 3-pins configuratie en A-codering voor nauwkeurige verbindingen. De behuizing is gemaakt van robuust metalen grijs materiaal, wat duurzaamheid en optimale prestaties in veeleisende omgevingen garandeert. Het is geschikt voor spanningen van 50 AC / 60 DC en kan tot 4 A stroom verwerken. Het ongeafschermde ontwerp maakt eenvoudige integratie in verschillende toepassingen mogelijk zonder zorgen over interferentie.
Deze connector biedt talrijke voordelen, waaronder hoge contactbetrouwbaarheid met ≤ 10 mOhm contactweerstand en uitzonderlijke isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. Het ondersteunt tot 100 koppelcycli en is ontworpen om te werken bij temperaturen van -25°C tot +90°C. Het veilige snap- en schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor een stevige bevestiging en langdurige verbinding.
Ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen in industriële automatisering, deze connector voldoet aan IEC 61076-2-104 normen en heeft IP67, IP68 classificaties, wat bescherming biedt tegen stof en waterindringing. Door zijn compacte en stevige ontwerp is hij geschikt voor veeleisende omgevingen en biedt hij stabiele en efficiënte prestaties.
Deze connector biedt talrijke voordelen, waaronder hoge contactbetrouwbaarheid met ≤ 10 mOhm contactweerstand en uitzonderlijke isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. Het ondersteunt tot 100 koppelcycli en is ontworpen om te werken bij temperaturen van -25°C tot +90°C. Het veilige snap- en schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor een stevige bevestiging en langdurige verbinding.
Ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen in industriële automatisering, deze connector voldoet aan IEC 61076-2-104 normen en heeft IP67, IP68 classificaties, wat bescherming biedt tegen stof en waterindringing. Door zijn compacte en stevige ontwerp is hij geschikt voor veeleisende omgevingen en biedt hij stabiele en efficiënte prestaties.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933146001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933146001 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP68 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.3 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 3308 RV FM 805 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M8 - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1; EN 50265, IEC 60332-2-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |