M8 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 13,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMF 5/0,5 M
Fabrikantnummer:
934950001
EAN:
04001088093638
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector is een hoogwaardige front-mount connector die is ontworpen voor efficiënte en betrouwbare verbindingen in verschillende industriële toepassingen. Deze robuuste connector heeft een 5-pins mannetje met front mount ontwerp, een M8 koppelingszijde en gestrande draden aan de aansluitzijde, wat zorgt voor veilige en optimale verbindingen. Het heeft een B-gecodeerde, ongeïsoleerde, metalen grijze behuizing die een spanning van 30 V AC/DC ondersteunt en een stroomsterkte van 3 A. De gebruikte materialen, waaronder CuZn voor contacten en Cu/Ni voor behuizingsplaat, beschermen en bieden duurzaamheid onder zware omstandigheden. Geschikt voor gebruik binnen temperatuurbereiken van -40°C tot +90°C, het zorgt voor duurzame prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien voldoet de connector aan beschermingsgraden IP67 en IP69K, wat uitstekende weerstand tegen stof en waterinwerking garandeert, waardoor het een ideale keuze is voor diverse sensor- en actuator toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934950001 |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934950001 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69K |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Nominale stroom*: | 3 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | B |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown, white, grey |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMF 5/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M8 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 3 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |