M8 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 9,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMF 3/0,6 M
Fabrikantnummer:
3105
EAN:
04001088018198
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector is een hoogwaardig mannelijke connector ontworpen voor industriële omgevingen. Hij heeft een voorste montagesysteem met een M8 koppelingszijde en gestrande draadverbindingen aan de aansluitzijde, en zorgt voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. Met zijn 3-pins, A-gecodeerde configuratie en metallic grijze behuizing biedt hij uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid. De connector ondersteunt 50 AC / 60 DC vermogen en kan tot 4 A verdragen, waardoor hij geschikt is voor diverse automatiseringstaken. Daarnaast beschikt hij over snap- en schroefvergrendelingsmechanismen voor een veilige bevestiging.
De voordelen van deze connector omvatten een hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, dankzij de ongeëerde, robuuste constructie die voldoet aan de IP67-beschermingsnormen. Hij is vervaardigd van kwaliteitsmaterialen, waaronder een CuZn contactbasis en Cu/Au plating, wat zorgt voor lage contactweerstand en superieure isolatieweerstand van meer dan 10⁹ Ohm.
Deze connector is veelzijdig in applicatie, ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringssystemen. Zijn naleving van de IEC 61076-2-104 ontwerpnormen en UL-ratings maakt hem ook een betrouwbare keuze voor wereldwijde markten, geschikt voor temperaturen tussen -25 °C en +85 °C.
De voordelen van deze connector omvatten een hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, dankzij de ongeëerde, robuuste constructie die voldoet aan de IP67-beschermingsnormen. Hij is vervaardigd van kwaliteitsmaterialen, waaronder een CuZn contactbasis en Cu/Au plating, wat zorgt voor lage contactweerstand en superieure isolatieweerstand van meer dan 10⁹ Ohm.
Deze connector is veelzijdig in applicatie, ideaal voor sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringssystemen. Zijn naleving van de IEC 61076-2-104 ontwerpnormen en UL-ratings maakt hem ook een betrouwbare keuze voor wereldwijde markten, geschikt voor temperaturen tussen -25 °C en +85 °C.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut3105 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 3105 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2238; UR |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMF 3/0,6 M |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M8 - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |