M8 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 13,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMF 3/1 M
Fabrikantnummer:
20340
EAN:
04001088105843
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector is een essentieel onderdeel voor het verbinden van sensoren en actuatoren in diverse industriële toepassingen. Deze vrouwelijke connector is ontworpen voor frontmontage met een M8-schroef voor veilige paring en gestrande draden aan de koppelingszijde. Met een 3-pin, A-gecodeerde configuratie is het onbeschermd met een metallic grijze behuizing, geschikt voor omgevingen met een werkspanning van 50 AC / 60 DC en een stroom van 4A. De robuuste constructie is voorzien van een CuZn contactbasis en Cu/Au plating, waardoor het betrouwbaar is voor maximaal 100 aansluitcycli.
Deze connector biedt verschillende voordelen, waaronder een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor een effectieve transmissie en een minimaal signaalverlies. Het bedrijfs-temperatuurbereik ondersteunt diverse toepassingen van -25 °C tot +85 °C, met een IP67-rating wanneer gecombineerd met compatibele connectors, biedt uitstekende bescherming tegen stof en water.
Het is ideaal voor gebruik in veeleisende omgevingen waar betrouwbaarheid cruciaal is, zoals in automatiseringstechnologie, machines en transportindustrieën. De connector ondersteunt naadloze integratie met andere apparaten door zijn standaard M8-ontwerp volgens IEC 61076-2-104, wat compatibiliteit en gebruiksgemak garandeert.
Deze connector biedt verschillende voordelen, waaronder een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor een effectieve transmissie en een minimaal signaalverlies. Het bedrijfs-temperatuurbereik ondersteunt diverse toepassingen van -25 °C tot +85 °C, met een IP67-rating wanneer gecombineerd met compatibele connectors, biedt uitstekende bescherming tegen stof en water.
Het is ideaal voor gebruik in veeleisende omgevingen waar betrouwbaarheid cruciaal is, zoals in automatiseringstechnologie, machines en transportindustrieën. De connector ondersteunt naadloze integratie met andere apparaten door zijn standaard M8-ontwerp volgens IEC 61076-2-104, wat compatibiliteit en gebruiksgemak garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut20340 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 20340 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKMF 3/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M8 Screw - mating side, stranded wires - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Screw |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |