M8 Standaard Sensor/Actuator Inbouw Connector
€ 16,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMF 4/2 M
Fabrikantnummer:
4374
EAN:
04001088020108
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Inbouw Connector is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in diverse industriële toepassingen. Deze vrouwelijke connector met voorzijde montage heeft een M8 schroef - koppelzijde en gevlochten draden - aansluitzijde, met 4 pinnen en A-gecodeerde uitlijning. De onafgeschermde metallic grijze behuizing kan een nominale spanning van 30 V AC/DC en een nominale stroom van 4 A aan. Het bevat een krimpmechanisme voor een veilige bevestiging en ondersteunt tot 100 koppelcycli. De connector kan ook werken binnen een omgevingstemperatuurbereik van -25°C tot +85°C, wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden. Met een IP67 beschermingsgraad biedt het volledige bescherming tegen stofindringing en wateronderdompeling tot 1 meter diepte gedurende 30 minuten, mits correct gemonteerd en vergrendeld in combinatie met een Hirschmann / Lumberg connector. Het CuZn-basismateriaal en Cu/Ni-bekleding verbeteren de duurzaamheid en stevigheid, terwijl de TPU-GF zwartgekleurde contacthouder zorgt voor betrouwbare isolatie. Deze connector voldoet aan de IEC 61076-2-104 ontwerpstandaard en is RoHS-conform.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut4374 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 4374 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown, white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKMF 4/2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M8 Screw - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Screw |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |