M8 Standaard Sensor/Actuator Chassis Connector
€ 11,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMHL 3/S 5,5
Fabrikantnummer:
48977
EAN:
04020841506673
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Chassis Connector zorgt voor betrouwbare en veilige verbindingen voor sensor- en actuator toepassingen. Deze vrouwelijke connector is ontworpen voor montage aan de achterzijde en heeft een M8 schroef aan de aansluitzijde en printcontacten aan de verbindingszijde. Met 3 pinnen en A-codering biedt het een robuuste prestatie, ondersteund door een metalen grijze CuZn behuizing die vernikkeld is. De connector werkt onder 50 AC of 60 DC spanning met een nominale stroom van 4A. Extra eigenschappen omvatten een IP67-classificatie, wat betekent dat het stofdicht en waterdicht is wanneer correct gemonteerd. Dit component voldoet aan de IEC 61076-2-104 normen, wat zorgt voor hoogwaardige prestaties in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut48977 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | Front O-Ring: FKM; Rear O-Ring: NBR |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 48977 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | M10x1 |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKMHL 3/S 5,5 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, rear mount, M8 Screw - mating side, print contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Screw |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |