M8 Standaard Sensor/Actuator Busconnector
€ 15,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMF 4/1 M
Fabrikantnummer:
55535
EAN:
04020841634758
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
60
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Busconnector is een zeer betrouwbare vrouwelijke, front-montage connector ontworpen voor sensor- en actuatorsystemen. Hij beschikt over een M8 schroefaansluiting aan de koppelkant en gestrande draden aan de aansluitzijde, met een 4-pins configuratie en A-codering. De connector, gehuld in een metalen grijze behuizing, is geschikt voor 30 V AC/DC en een maximale stroomsterkte van 4 A. Het ontwerp garandeert een robuuste verbinding met een IP67 beschermingsgraad, waardoor het ideaal is voor industriële omgevingen die duurzaamheid en betrouwbaarheid vereisen. Met zijn ongeschermde ontwerp is deze connector perfect voor toepassingen waar EMI-bescherming geen vereiste is en zorgt hij voor eenvoudige installatie met zijn schroefvergrendelingsmechanisme. Geschikt voor diverse installaties kan de connector functioneren binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C, wat zorgt voor veelzijdigheid in verschillende omgevingen. Zijn hoge isolatieweerstand en lage contactweerstand verbeteren de efficiëntie, waardoor het een uitstekende keuze is voor automatiserings- en besturingssystemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut55535 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 55535 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown, white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKMF 4/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount, M8 Screw - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Screw |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |