M8 Standaard Sensor/Aanvoerder Inbouwconnector
€ 11,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 4408 RV FM 805
Fabrikantnummer:
933147001
EAN:
04002044181468
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Aanvoerder Inbouwconnector is een essentieel onderdeel voor het verbinden van sensoren en aanvoerders, ontworpen met mannelijke, voorinbouwkenmerken. Het heeft een M8-koppelingszijde en vertinde draden aan de verbindingszijde. De connector bevat een 4-pins A-gecodeerde configuratie, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. Met een robuuste metalen grijze behuizing kan deze ongeëmailleerde connector tot 30 V AC/DC aan en heeft het een nominale stroom van 4A. Daarnaast voldoet het aan de IEC 61076-2-104 standaard, wat zorgt voor betrouwbare prestaties. Met een schroefdraadmaat van M8x0.5 en een IP67/IP68 beschermingsgraad is deze connector ideaal voor veeleisende omgevingen. Het compacte maar duurzame ontwerp maakt het perfect voor gebruik in sensor- en actuatori netwerken.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933147001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933147001 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M8x0.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-644 Mounting Nut M8 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, blue, brown, white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.3 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 4408 RV FM 805 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M8 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1; EN 50265, IEC 60332-2-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |