M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMEK 3
Fabrikantnummer:
11667
EAN:
04020841004612
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11667 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11667 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMEK 3 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert, M8 - mating side, print contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, black body, 50 AC / 60 DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |