M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 2,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMEJ 4
Fabrikantnummer:
11666
EAN:
04020841004414
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een precisie-ontworpen elektronisch component voor betrouwbare en efficiënte connectiviteit in automatiseringssystemen. Het beschikt over een mannelijke connector met een doorschijnende ring en maakt gebruik van een M8 Snap-In mechanisme aan de koppelingszijde en soldeercontacten aan de aansluitzijde. Het heeft vier pinnen met A-codering en wordt geleverd in een ongeblindeerd metalen grijs ontwerp dat geschikt is voor verschillende omgevingsomstandigheden. Het werkt op 30 V AC/DC met een maximale stroom van 4 A bij 24 AWG, wat het een veelzijdige keuze maakt voor talrijke industriële toepassingen. Deze connector voldoet aan IEC 61076-2-104 normen en heeft een beschermingsgraad van IP65, wat duurzaamheid en prestaties garandeert. Het CuZn contactbasismateriaal en Cu/Au plating verbeteren de betrouwbaarheid en geleidbaarheid verder. Daarnaast ondersteunt het tot 100 koppelingen en werkt het binnen temperaturen van -25°C tot +85°C.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11666 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11666 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 4 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Translucent Ring |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingstype: | Snap-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMEJ 4 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with translucent ring, M8 Snap-In - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Snap-In |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |