M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMEH 3
Fabrikantnummer:
11663
EAN:
04020841004339
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een mannelijke connector ontworpen voor sensor- en actuatorverbindingen. Deze connector beschikt over een doorschijnende ring en een snap-in aansluitzijde voor gemakkelijke installatie. Het heeft printcontacten aan de aansluitzijde en ondersteunt drie pinnen. De connector is A-gecodeerd en onbeschermd, gehuisvest in een metallic grijze behuizing. Hij werkt bij spanningsniveaus van 50 AC / 60 DC en kan een stroom van 4 A aan. Met een snap-locking bevestigingstype zorgt het voor veilige verbindingen. Dit product voldoet aan de IEC 61076-2-104 ontwerpstandaard en heeft een IP65 beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11663 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11663 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Translucent Ring |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingstype: | Snap-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMEH 3 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with translucent ring, M8 Snap-In - mating side, print contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Snap-In |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |