M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 20,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMEDGN 4
Fabrikantnummer:
55556
EAN:
04020841509797
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut55556 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 55556 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 4 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert, Stainless Steel Housing |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMEDGN 4 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert (stainless steel housing), M8 Screw - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 Screw |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |