M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 5,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMED 5
Fabrikantnummer:
934965001
EAN:
04001088091900
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor veilige en betrouwbare sensor-actuator connectiviteit. Met een 5-pins mannelijke insert, B-gecodeerd en onafgeschermd, is het gehuisvest in een duurzame metalen grijze behuizing. De connector ondersteunt een nominale spanning van 30 V AC/DC en een stroom van 3 A (24 AWG). De aansluitzijde ondersteunt M8 met soldeercontacten aan de verbindingszijde, wat zorgt voor robuuste verbindingen voor industriële toepassingen. De connector voldoet aan de IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. De connector is gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn met Cu/Ni-plating en voldoet aan de IEC 61076-2-104 normen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934965001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934965001 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, 69K |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Nominale stroom*: | 3 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | B |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMED 5 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert, M8 - mating side, solder contacts - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 3 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |