M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 3,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMED 3
Fabrikantnummer:
11657
EAN:
04020841004308
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector biedt betrouwbare connectiviteit voor automatiseringssystemen. Het heeft een mannelijke configuratie met 3 pinnen, A-codering, en geen afscherming, gehuisvest in een duurzame metalen grijze behuizing. De connector is voorzien van lichtindicatorvensters voor gemakkelijke statusbewaking en is ontworpen voor een soldeerverbinding aan de verbindingszijde. Geschikt voor 50 AC/60 DC spanning en een stroom van 4 A, is deze connector ontworpen voor betrouwbare werking binnen een temperatuurbereik van -25°C tot +90°C. Het voldoet aan IP65/IP67-beschermingsnormen, waardoor het bestand is tegen stof en water. Geschikt voor industriële omgevingen, voldoet het ontwerp aan de IEC 61076-2-104 standaard, wat compatibiliteit en veiligheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11657 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11657 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2238; UR |
| UL-bestand: | E104696 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Light Indicator Windows |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMED 3 |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with light indicator windows, M8 - mating side, solder contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |