M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 4,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 4408 RV LH
Fabrikantnummer:
933158001
EAN:
04002044198749
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een hoogwaardige mannelijke connector ontworpen voor sensor- en actuator toepassingen. Met een metalen grijs behuizing beschikt deze M8-connector over lichtindicatorvensters en soldeercontacten aan de aansluitzijde. Het is een 4-polige, A-code connector die efficiënte elektrische verbindingen biedt voor verschillende industriële doeleinden. Werkend op 30 V AC/DC en 4 A (24 AWG) zorgt de connector voor betrouwbare prestaties en duurzaamheid.
Voordelen van deze connector zijn onder andere de robuuste constructie met een ongeblindeerd ontwerp en het gemak van installatie via het snap- en schroefsluitsysteem. De opname van lichtindicatorvensters faciliteert eenvoudige bewaking van de verbindingsstatus. Bovendien zorgen de IP67- en IP68-classificaties (wanneer correct gemonteerd en vergrendeld) voor bescherming tegen stof en langdurige onderdompeling in water, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
Deze M8-connector wordt veel gebruikt in industriële automatisering, productie en sensor-/actuatorconnectiviteit waar betrouwbare en veilige elektrische verbindingen cruciaal zijn. De hoogwaardige materialen, waaronder CuZn basis en behuizing met Cu/Au-plating, zorgen voor langdurige prestaties onder verschillende omstandigheden. Het voldoet aan relevante IEC-normen en is RoHS-conform, wat het een veilige en milieuvriendelijke keuze maakt.
Voordelen van deze connector zijn onder andere de robuuste constructie met een ongeblindeerd ontwerp en het gemak van installatie via het snap- en schroefsluitsysteem. De opname van lichtindicatorvensters faciliteert eenvoudige bewaking van de verbindingsstatus. Bovendien zorgen de IP67- en IP68-classificaties (wanneer correct gemonteerd en vergrendeld) voor bescherming tegen stof en langdurige onderdompeling in water, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
Deze M8-connector wordt veel gebruikt in industriële automatisering, productie en sensor-/actuatorconnectiviteit waar betrouwbare en veilige elektrische verbindingen cruciaal zijn. De hoogwaardige materialen, waaronder CuZn basis en behuizing met Cu/Au-plating, zorgen voor langdurige prestaties onder verschillende omstandigheden. Het voldoet aan relevante IEC-normen en is RoHS-conform, wat het een veilige en milieuvriendelijke keuze maakt.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933158001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933158001 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Light Indicator Windows |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Cr |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Cr |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 4408 RV LH |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with light indicator windows, M8 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |