M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 3,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 4408 RV KM
Fabrikantnummer:
933393001
EAN:
04002044211141
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een veelzijdige oplossing ontworpen voor veilige en betrouwbare verbindingen in diverse sensor- en actuator toepassingen. Deze mannelijke connector heeft een M8-matingzijde en printcontacten aan de aansluitzijde, met ondersteuning voor een 4-pins A-gecodeerde configuratie. Met een robuuste ongeëkrande metallic grijze behuizing, biedt hij duurzaamheid en bescherming in zware omgevingen. Geschikt voor 30 V AC/DC en een stroom tot 4 A, biedt hij stabiele elektrische prestaties. De connector bevat een snap- en schroefvergrendelingsmechanisme voor gemakkelijke en veilige installatie en voldoet aan de norm IEC 61076-2-104. Hij is geschikt voor PCB-verbindingen en kan werken in temperaturen van -25°C tot +90°C. Het product is RoHS-compatibel en biedt een IP67/IP68 beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd, waardoor het ideaal is voor veeleisende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933393001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933393001 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 4408 RV KM |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert, M8 - mating side, print contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |