M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 4,15
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 3308 RV LH
Fabrikantnummer:
933153001
EAN:
04002044198725
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een mannelijke connector met lichtindicatorvensters, ideaal voor monitoring en diagnostiek in industriële omgevingen. Hij is gebouwd voor duurzaamheid met een metalen grijze behuizing en heeft een M8-koppelingszijde en een aansluitzijde met soldeercontacten. Deze 3-polige, A-gecodeerde connector werkt op 50 AC / 60 DC met een stroomsterkte van 4 A (24 AWG) en is ongeschermd. De robuuste constructie bevat een CuZn-contactbasismateriaal met Cu/Au-bekleding, wat zorgt voor betrouwbare prestaties en een lange levensduur. De connector voldoet aan de IEC 61076-2-104 normen en biedt IP67 en IP68 beschermingswaarden wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. Het klap- en schroefsluitsysteem zorgt voor een veilige bevestiging, terwijl de transparante PA-contactdrager eenvoudige visuele inspectie mogelijk maakt.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933153001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933153001 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Light Indicator Windows |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Cr |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Cr |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 3308 RV LH |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with light indicator windows, M8 - mating side, solder contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |