M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 3308 RV KH
Fabrikantnummer:
933392001
EAN:
04002044211127
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor robuuste en betrouwbare industriële toepassingen. Deze male insert connector heeft een M8 aansluitzijde en soldeercontacten aan de verbindingszijde. Hij is uitgerust met drie pinnen en is A-gecodeerd voor veilige connectiviteit. De connector is gehuisvest in een duurzame, ongeëkrande, metalen grijze behuizing die een lange levensduur garandeert, zelfs in zware omgevingen. Hij ondersteunt werkspanningen van 50 AC of 60 DC en kan stromen tot 4 A (24 AWG) verwerken.
Het product is ideaal voor sensor- en actuatorsystemen die een consistente en veilige verbinding vereisen. De IP67 en IP68-classificaties garanderen bescherming tegen stof en water, waardoor het perfect is voor zowel binnen- als buitengebruik. Het ongeëkrande ontwerp en de soldeercontacten bieden een eenvoudige en efficiënte installatie, terwijl het snap- en schroefvergrendelingsbevestigingssysteem zorgt voor een stabiele en veilige pasvorm.
Deze connector voldoet aan industrienormen IEC 61076-2-104 en biedt hoge isolatieweerstand (>10^9 Ohm). De nominale impulsspanning is 1,5 kV, wat ervoor zorgt dat de connector spanningspieken kan weerstaan zonder prestatieverlies. De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is bijzonder effectief voor gebruik in omgevingen met verontreinigingsgraad 3 volgens DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1). Geschikt voor gebruik met Hirschmann/Lumberg connectors, biedt het een uitgebreide oplossing voor verschillende sensor- en actuatorverbindings toepassingen.
Het product is ideaal voor sensor- en actuatorsystemen die een consistente en veilige verbinding vereisen. De IP67 en IP68-classificaties garanderen bescherming tegen stof en water, waardoor het perfect is voor zowel binnen- als buitengebruik. Het ongeëkrande ontwerp en de soldeercontacten bieden een eenvoudige en efficiënte installatie, terwijl het snap- en schroefvergrendelingsbevestigingssysteem zorgt voor een stabiele en veilige pasvorm.
Deze connector voldoet aan industrienormen IEC 61076-2-104 en biedt hoge isolatieweerstand (>10^9 Ohm). De nominale impulsspanning is 1,5 kV, wat ervoor zorgt dat de connector spanningspieken kan weerstaan zonder prestatieverlies. De M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is bijzonder effectief voor gebruik in omgevingen met verontreinigingsgraad 3 volgens DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1). Geschikt voor gebruik met Hirschmann/Lumberg connectors, biedt het een uitgebreide oplossing voor verschillende sensor- en actuatorverbindings toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933392001 |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Bedrijfsspanning: | 50 AC / 60 DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933392001 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP68 |
| Nominale stroom*: | 4 A (24 AWG) |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Cu/Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 3308 RV KH |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert, M8 - mating side, solder contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 AC / 60 DC, 4 A (24 AWG) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M8 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |