GDM Standaard DIN Standaard Veld Aanpasbare Connector
€ 9,68
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FB-D24-10D
Fabrikantnummer:
18693
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aanpasbare Connector is een onmisbaar onderdeel in industriële toepassingen, ontworpen met een 3-pins configuratie (2+1PE; PE over de kabeluitgang) en een duurzame transparante behuizing. Deze connector heeft een schroefverbinding met PG11-draad, wat een gemakkelijke en veilige installatie bevordert. Hij is voorzien van een hersteldiode en een gele LED om de operationele status aan te geven, en ondersteunt een spanning van 24 V DC en een stroomsterkte van 10 A. Het robuuste ontwerp zorgt voor een betrouwbare verbinding met beschermingsklasse IP65, waardoor hij geschikt is voor omgevingen met blootstelling aan stof en water. Geschikt voor tot 50 aansluitcycli, biedt hij betrouwbare prestaties op lange termijn. De connector is gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn met Cu/Sn-plating, wat uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid garandeert. Hij voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat hem tot een ideale keuze maakt voor het waarborgen van veiligheid, naleving en efficiënte operationele prestaties in diverse industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir18693 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 18693 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, PG11; with recovery diode and yellow LED, 24 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FB-D24-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | ˂ 1.2 V |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |