GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 12,09
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 LED 24 HH YE black
Fabrikantnummer:
932640002
EAN:
04002044179175
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een ventielconnector in Form A met een doorzichtige behuizing van 18mm. Ontworpen om 24 V DC en 8A stroom te vervoeren, beschikt het over schroefcontacten en een PCB met een gele LED en diode. Dit product is voorzien van een zwarte kabelwartel met een PG11-schroefdraad, wat het geschikt maakt voor diverse installaties. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm, terwijl de isolatieweerstand > 10^9 Ohm is, wat een robuuste en betrouwbare prestatie garandeert, zelfs onder veeleisende omstandigheden. Uitgerust met een centrale schroefbevestiging, voldoet deze connector aan de normen DIN EN 175301-803-A, ISO 4400. Het product heeft een bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -40°C tot +80°C en een IP65-beschermingsgraad bij correcte montage met een compatibele Hirschmann/Lumberg Automation connector. De behuizing en contacthouder zijn ontworpen met UL 94 HB-brandbaarheidsklasse materiaal voor extra veiligheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir932640002 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beveiligingscircuit: | Diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 18693 Name: GDM21FB-D24-10D |
| Nominale spanning: | 24 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Yellow LED and Diode, 24 V DC, 8A, black cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 LED 24 HH YE black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |