GDM Standaard DIN Standaard Op het Terrein Monteerbare Connector
€ 9,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FB-L1Y-10D
Fabrikantnummer:
934888142
EAN:
04001088043282
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Op het Terrein Monteerbare Connector is ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen in industriële omgevingen. Deze connector heeft een 3-polige configuratie (2+1PE; PE over kabeluitgang) en is ingekapseld in een transparante behuizing voor eenvoudige inspectie. Dankzij de schroefaansluiting en PG11-kabelwartel is een stevige bevestiging gegarandeerd. Uitgerust met een gele LED-indicator, ondersteunt de connector zowel AC- als DC-systemen tot 230 V en 10 A, waardoor hij ideaal is voor diverse toepassingen. De connector voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 en biedt beschermingsgraad IP65, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water. Gemaakt van duurzame PA GF-materialen en koperen contacten met tincoating, belooft hij een lange levensduur en efficiënte prestaties. Geschikt voor kabels met een diameter Ø 4,5 - 11 mm, perfect voor de aansturing van solenoïden, kleppen en drukschakelaars.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934888142 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888142 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 933739712 Name: GDML 2011 LED 230 YE grau |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, PG11; with yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FB-L1Y-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |