GDM - 175301-803 (DIN 43650)
OP = OP
€ 11,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDML 2011 LED 230 YE black
Fabrikantnummer:
933739212
EAN:
04002044156527
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM - 175301-803 (DIN 43650) is een Form A veld-aansluitbare vrouwelijke ventielconnector, ontworpen voor betrouwbare prestaties in industriële toepassingen. Het beschikt over een 18mm doorschijnende behuizing die eenvoudige zichtbaarheid van de interne componenten mogelijk maakt, inclusief een prominente gele LED voor statusaanduiding. Met 2+Ground (Protectieve Aarde) schroefcontacten, is de connector geschikt voor 230 AC/DC en kan hij tot 8A stroom hanteren, wat het geschikt maakt voor veeleisende elektrische toepassingen. De zwarte kabelwartel met PG11 schroefdraad zorgt voor een veilige en stabiele kabelbevestiging en is geschikt voor kabels met een diameter van 6 tot 9 mm. De connector is ontworpen om efficiënt te werken in een breed temperatuurgebied van -40°C tot +80°C en voldoet aan de IP65 beschermingsgraad bij correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren van Hirschmann of Lumberg Automation. Dit product voldoet aan hoge veiligheidsnormen, is in overeenstemming met DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, en biedt uitstekende duurzaamheid en betrouwbaarheid, wat zorgt voor een lange levensduur met maximaal 50 koppelingscycli.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933739212 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GDM Legacy |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 9 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervangen door: | ID: 934888142 Name: GDM21FB-L1Y-10D |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Female, 18mm, Translucent Housing, 2+Ground (Protective Earth). screw contacts, PCB with Yellow LED, 230 AC/DC, 8A, black cable gland PG11 thread |
| Artikelomschrijving: | GDML 2011 LED 230 YE black |
| Contacthouder: | PA GF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 1- Steel Screw, Combi Head |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Afdichting: | 0 - Sold Separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +80 °C |