Front Panel Mount SMB Jack Connector 1.5M cable PX0414 Series
€ 54,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0414/1M50
Fabrikantnummer:
PX0414/1M50
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 1 Contact |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Kabellengte: | 1.5m |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Uniek Nr.: | blgPX0414/1M50 |