3M cable PX0416 Series
€ 42,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0416/3M00
Fabrikantnummer:
PX0416/3M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
13
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 1 Contact |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex Connector Single Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | PVC |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Uniek Nr.: | blgPX0416/3M00 |