met FIXCON connector; 4 poorten
€ 158,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 4 5-4-328/20 M
Fabrikantnummer:
60588
EAN:
04020841541575
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB 4 5-4-328 met FIXCON connector is een veelzijdige en betrouwbare verbindingseenheid ontworpen voor industriële omgevingen. Dit product beschikt over vier poorten met M12, 5/4-polige, A-gecodeerde verbindingen, wat zorgt voor veilige en robuuste verbindingen voor diverse I/O-apparaten. De interface voor de besturingskabel is een open einde en het product is ingekapseld in een duurzame behuizing van plastic TPU, die oranje is voor hoge zichtbaarheid. De eenheid heeft een beschermingsgraad van IP67, waardoor deze geschikt is voor zware omgevingen, en het werkt bij omgevingstemperaturen van -15 °C tot 80 °C, wat betrouwbaarheid in diverse bedrijfsomstandigheden garandeert.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60588 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 4 5-4-328/20 M |
| Lange omschrijving (#1): | with FIXCON connector; 4 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.2283 in |
| Diepte (#1): | 82 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 82 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut60588 |