lage data Wandcontactdoos voor 2 Keystone /RJ45/ RJ12/ RJ11
€ 4,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ES 600
Fabrikantnummer:
ES 600
Merk:
Lumberg Nederland
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
Dit product is een eenvoudige lage data Wandcontactdoos waar plaats is voor 2 Keystone /RJ45/ RJ12/ RJ11 ontworpen om aansluitingen om een eenvoudige wijze op de wand te plaatsen waar niet zoveel ruimte is. Doordat er een standaard keystone in geplaatst kan worden is er vrijheid welke type je kiest. Uitgevoerd met verende stofdeksel voor de aansluiting. ( Keystone niet mee geleverd ).
Downloads
Specificaties
| Samenstelling: | Opbouwbak |
|---|---|
| Geschikt voor montage over bestaande inbouwdoos: | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal: | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem): | 2 |
| Aantal eenheden: | 1 |
| Montagerichting: | Horizontaal en verticaal |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Materiaal: | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit: | Thermoplast |
| Halogeenvrij: | Nee |
| Uitvoering oppervlakte: | Mat |
| Kleur: | Wit |
| RAL-nummer (vergelijkbaar): | 9010 |
| Met kanaalinvoering: | Ja |
| Met kabelinvoer: | Ja |
| Met wartelinvoering: | Nee |
| Met installatiebuis inlaat: | Nee |
| Achterinvoer: | Nee |
| Aantal invoeren: | 1 |
| Slagvast: | Ja |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte: | 56.9 mm |
| Hoogte: | 26.924 mm |
| Diepte: | 63.5 mm |
| Uniek Nr.: | lnlAD_168 |