Voedingsconnector, vrouwelijk, recht, paneelbevestiging, soldeer ogen, Ø 5,5 x 2,1
€ 1,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
1614 09
Fabrikantnummer:
17867
Merk:
Lumberg Nederland
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Specificaties
| Soort insteekcontact, buitenzijdig: | Male/stift |
|---|---|
| Montagewijze: | Frontmontage |
| Inschroefdraad: | M8 |
| Aantal polen: | 2 |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Materiaal contactcoating: | Nikkel |
| Vervuilingsgraad: | 2 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | Overig |
| Min. aantal steekcycli: | 5000 |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP20 |
| Omgevingstemperatuur: | -20 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur: | 20 - 30 °C |
| Nom. (meet)spanning: | 24 V |
| Nom. (meet)stroom In: | 2 A |
| Met draad: | Nee |
| Uniek Nr.: | con17867 |