Voedingsconnector vrouwelijk Chassis deel Printplaat Ø 5,5 x 2,5 mm
€ 1,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
NEB/J 25 R
Fabrikantnummer:
10422
Merk:
Lumberg Nederland
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
AC/DC voedingsconnector voor de professional.
Ontworpen voor printplaten, met geïntegreerd breekcontact en compacte hoekvorm.
Uitstekende prestaties onder veeleisende omstandigheden: -20 °C tot +70 °C.
Meer dan 5.000 mating cycles garanderen langdurige duurzaamheid.
Robuuste behuizing van PBT, met zilver- en nikkelgeplateerde contacten.
Voor wie geen compromissen sluit in precisie en betrouwbaarheid.
Ontworpen voor printplaten, met geïntegreerd breekcontact en compacte hoekvorm.
Uitstekende prestaties onder veeleisende omstandigheden: -20 °C tot +70 °C.
Meer dan 5.000 mating cycles garanderen langdurige duurzaamheid.
Robuuste behuizing van PBT, met zilver- en nikkelgeplateerde contacten.
Voor wie geen compromissen sluit in precisie en betrouwbaarheid.
Specificaties
| Verbindingswijze: | Printplaat-steekbrug |
|---|---|
| Connectoruitvoering: | Adapterstekker |
| Contactuitvoering: | Pen |
| Aantal polen: | 2 |
| Hoek printplaat/contact: | 90° (verticaal naar boven) |
| Nom. (meet)stroom In: | 0.5 A |
| Nom. (meet)spanning: | 12 V |
| Toegekende stootspanning: | 0.5 kV |
| Overspanningscategorie: | II |
| Materiaal contactcoating: | Tin |
| Uitvoering elektrische aansluiting: | Soldeeraansluiting |
| Diameter aansluitpin: | 2.5 mm |
| Pin-lengte: | 5.5 mm |
| Geschikt voor printplaatdikte: | 2.8 mm |
| Materiaal isolatielichaam: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) behuizing: | 9005 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20 - 70 °C |
| Bevestigingswijze: | Soldeer |
| Banderollering (omwikkeling): | Geen |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | V0 |
| Uniek Nr.: | con10422 |