Vertical Power Entry Module 81.5mm Top Fixing Flange Mount C14 Cold Condition Inlet Integral Twin Fused (PF0033) 6.3mm Tab Termination A0420 Filter (4A PS26/A L/C v2) Double Contact High Inrush Switch Marked I/O
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BVA15/A0420/78
Fabrikantnummer:
BVA15/A0420/78
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Double Contact High Inrush Marked I/O |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 81.5mm |
| Stroom (max.): | 4A |
| Type filter: | 4A PS26/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033 |
| Filteropties (IEC): | A0420 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBVA15/A0420/78 |