Vertical Power Entry Module 78.7mm C14 Cold Condition Inlet (PX0575) 6.3mm Tab Termination A1020 Filter (10A PS01/A L/C v2) FX0359 Fuseholder Double Contact High Inrush Illuminated Switch Green Blanking Plate
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV03/A1020/47
Fabrikantnummer:
BZV03/A1020/47
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | FX0359 Fuseholder |
| Schakelaar type: | Double Contact High Inrush Illuminated |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | Green |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | Blanking Plate |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575 |
| Filteropties (IEC): | A1020 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV03/A1020/47 |