Vertical Power Entry Module 78.7mm C14 Cold Condition Inlet (PX0575) 2.8mm Tab Termination A1030 Filter (10A PS01/A L/C v3) 2 x FX0359 Fuseholders Double Contact Illuminated Switch Red 125V
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV04/A1030/19
Fabrikantnummer:
BZV04/A1030/19
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Verlichtingsspanning: | 125V |
|---|---|
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
| Aantal zekeringhouders: | 2 x FX0359 Fuseholders |
| Schakelaar type: | Double Contact Illuminated |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | Red |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v3 |
| Functie: | C14 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575 |
| Filteropties (IEC): | A1030 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV04/A1030/19 |