Vertical Power Entry Module 78.7mm C14 Cold Condition Inlet (PX0575) 2.8mm Tab Termination A0330 Filter (3A PS01/A L/C v3) FX0359 Fuseholder Double Contact Switch DX0928/110V/Green Indicator
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV04/A0330/32
Fabrikantnummer:
BZV04/A0330/32
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Verlichtingsspanning: | 110V |
|---|---|
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
| Aantal zekeringhouders: | FX0359 Fuseholder |
| Schakelaar type: | Double Contact |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | DX0928/Green |
| Stroom (max.): | 3A |
| Type filter: | 3A PS01/A L/C v3 |
| Functie: | C14 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575 |
| Filteropties (IEC): | A0330 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV04/A0330/32 |