Vertical Power Entry Module 78.7mm C14 Cold Condition Inlet (PX0575) 2.8mm Tab Termination A0120 Filter (1A PS01/A L/C v2) 2 x FX0359 Fuseholders Double Contact High Inrush Illuminated Switch Marked I/O Red
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV04/A0120/85
Fabrikantnummer:
BZV04/A0120/85
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | 2 x FX0359 Fuseholders |
| Schakelaar type: | Double Contact High Inrush Marked I/O Illuminated |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | Red |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type filter: | 1A PS01/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575 |
| Filteropties (IEC): | A0120 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV04/A0120/85 |