Vertical Power Entry Module 59mm Side Fixing Flange Mount C14 Cold Condition Inlet Integral Twin Fused (PF0033) 6.3mm Tab Termination Unfiltered Single Contact Illuminated Switch Marked I/O Green
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BVB15/Z0000/74
Fabrikantnummer:
BVB15/Z0000/74
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact Marked I/O Illuminated |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 59mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | Green |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets |
| Type ingang zekeringhouder: | Integral Twin Fused |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PF0033 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBVB15/Z0000/74 |