Ventielconnector DIN EN 175301-803-A, snoerset, dubbelzijdig M12
€ 22,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-3-VAD 1A-1-3-226/1 M
Fabrikantnummer:
11912
EAN:
04020841224621
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Ventielconnector DIN EN 175301-803-A, snoerset, dubbelzijdig: M12, mannelijk, recht, 3-polig, naar a, vorm A, vrouwelijk, haaks, 2+2PE, gele LED met varistor: kabel, PUR, zwart, 3x0,50 mm²
Downloads
Specificaties
| Aantal polen: | 4 |
|---|---|
| Nom. (meet)spanning: | 24 V |
| Nom. (meet)stroom: | 4 A |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Materiaal contactcoating: | Nikkel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | V0 |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP65 |
| Min. aantal steekcycli: | 100 |
| Met PE-aansluiting: | Ja |
| Met status-indicatie: | Ja |
| Uniek Nr.: | aut11912 |