VQ 20 geel
€ 2,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VQ 20 geel
Fabrikantnummer:
930058103
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
VQ 20 is een rechte banaanstekker met knikbescherming door taps toelopend hulseinde. Met stift van vernikkeld messing. De aansluiting met schroefverbinding voor kabels met een maximum van 1,5 mm². Geschikt voor 60V; 16 A; CAT I. Dit artikel is geel.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Banaankoppeling |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 16 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |