VCD 1D-3-3-212
€ 24,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1D-3-3-212/10 M
Fabrikantnummer:
39149
EAN:
04020841598777
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VCD 1D-3-3-212 is een hoogwaardige VCD DIN-standaard enkelzijdige kabelset. Het beschikt over een Form C, 4-polige (2+2PE) configuratie met een robuust zwart lichaam, en werkt zonder schakeling. Ontworpen om 230 V AC/DC en een stroomsterkte van maximaal 4 A aan te kunnen, biedt deze connector betrouwbare prestaties. De kabelset bevat een 0,50 mm² PVC zwarte kabel die duurzaamheid en flexibiliteit biedt voor diverse toepassingen. Het type connector is vrouwelijk, en het heeft een hoekig ontwerp voor gemakkelijke installatie in krappe ruimtes. De kabelset voldoet aan hoge normen, inclusief een beschermingsgraad van IP65 wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectors. Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, waaronder CuZn contactbasis, PA GF contacthouder in zwart en een TPE gegoten lichaam, is dit product gebouwd om lang mee te gaan. Zijn weerstand tegen chemicaliën en oliën, samen met de naleving van meerdere veiligheids- en milieuvoorschriften, maakt het geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 39149 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1D-3-3-212/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | no |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Uniek Nr.: | hir39149 |