VCD 1A-1-3-269
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-269/1 M
Fabrikantnummer:
13224
EAN:
04001088051171
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-269 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen om te voldoen aan de eisen van verschillende industriële toepassingen. Met een 4-pins (2+2PE) configuratie, heeft het een transparante behuizing, geïntegreerde varistor en een gele LED voor gemakkelijke statusindicatie. De kabelset functioneert efficiënt op 24 V AC/DC en is geschikt voor 4 A. Hij is uitgerust met een robuuste en flexibele PUR grijze kabel van 0,50 mm², bekend om zijn chemische en oliebestendigheid, uitzonderlijke microbiële bestendigheid en afwezigheid van lakverstoring. Het ontwerp zorgt voor naleving van alle relevante milieunormen.
Deze kabelset is ideaal voor toepassingen die betrouwbare verbindingen en superieure prestaties vereisen, vooral in omgevingen waar PVC en siliconen vanwege temperatuur- of chemische omstandigheden niet gewenst zijn. De toevoeging van een varistor biedt bescherming tegen spanningspieken, wat bijdraagt aan de levensduur en betrouwbaarheid van aangesloten apparaten.
Het is een waardevol onderdeel in automatiseringsprocessen waar precisie en veerkracht cruciaal zijn. De eenvoudige installatie, gecombineerd met een veilige centrale schroefbevestiging, maakt het perfect voor gebruik in veeleisende omgevingen, zodat robuuste elektrische connectiviteit en bescherming gegarandeerd is.
Deze kabelset is ideaal voor toepassingen die betrouwbare verbindingen en superieure prestaties vereisen, vooral in omgevingen waar PVC en siliconen vanwege temperatuur- of chemische omstandigheden niet gewenst zijn. De toevoeging van een varistor biedt bescherming tegen spanningspieken, wat bijdraagt aan de levensduur en betrouwbaarheid van aangesloten apparaten.
Het is een waardevol onderdeel in automatiseringsprocessen waar precisie en veerkracht cruciaal zijn. De eenvoudige installatie, gecombineerd met een veilige centrale schroefbevestiging, maakt het perfect voor gebruik in veeleisende omgevingen, zodat robuuste elektrische connectiviteit en bescherming gegarandeerd is.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir13224 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13224 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR grey cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-269/1 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 269 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kabeldiameter D: | ø 4.60 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | free of lacquer wetting disturbing substances, good microbes and hydrolysis resistance, mainly plasticizer diffusion free, good chemical and oil resistance, Exclusion of PVC and Silicone, Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | yes |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |