VCD 1A-1-3-226
€ 42,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-226/20 M
Fabrikantnummer:
273
EAN:
04001088009790
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-226 is een hoogwaardige DIN Standaard Enkelzijdige Kabelset, ontworpen voor robuuste industriële toepassingen. Met een Form C, 4-pin (2+2PE) ontwerp, beschikt deze kabelset over een doorschijnende behuizing die een varistor en een gele LED-indicator herbergt, wat zorgt voor een betrouwbare visuele statusindicatie. Het werkt bij een spanningsbereik van 24 V AC/DC en ondersteunt een stroom tot 4 A, wat zorgt voor compatibiliteit met een verscheidenheid aan apparaten en systemen.
De duurzame constructie van deze kabelset omvat een PUR zwarte kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², die uitstekende weerstand biedt tegen chemicaliën, olie en omgevingsfactoren. Het ontwerp voldoet aan strikte veiligheidsnormen, waaronder een beschermingsgraad van IP65 en naleving van meerdere milieuregels, wat de prestaties in veeleisende omgevingen garandeert.
De VCD 1A-1-3-226 is bijzonder geschikt voor gebruik in automatiseringssystemen, machineinterfaces en elke toepassing die een veilige en stabiele elektrische verbinding vereist. Het compacte, hoekige ontwerp en de gemakkelijke bevestiging met een centrale schroef maken installatie in krappe ruimtes eenvoudig en efficiënt.
De duurzame constructie van deze kabelset omvat een PUR zwarte kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², die uitstekende weerstand biedt tegen chemicaliën, olie en omgevingsfactoren. Het ontwerp voldoet aan strikte veiligheidsnormen, waaronder een beschermingsgraad van IP65 en naleving van meerdere milieuregels, wat de prestaties in veeleisende omgevingen garandeert.
De VCD 1A-1-3-226 is bijzonder geschikt voor gebruik in automatiseringssystemen, machineinterfaces en elke toepassing die een veilige en stabiele elektrische verbinding vereist. Het compacte, hoekige ontwerp en de gemakkelijke bevestiging met een centrale schroef maken installatie in krappe ruimtes eenvoudig en efficiënt.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir273 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 273 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-226/20 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | yes |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |