VCD 1A-1-3-226
€ 25,07
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-226/10 M
Fabrikantnummer:
43911
EAN:
04020841440106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-226 is een hoogwaardige DIN standaard enkelvoudige kabelset, met een compact Form C ontwerp en een 4-pins (2+2PE) configuratie. Het bevat een varistor en een gele LED-indicator voor directe operationele feedback en is geschikt voor 24 V AC/DC omgevingen. Ingebed in een robuust doorzichtig lichaam, garandeert deze kabelset duurzaamheid en sterke prestaties onder diverse omstandigheden.
Deze kabelset is ontworpen voor gebruik met PUR zwarte kabels van 0,50 mm² en heeft een stroomcapaciteit van 4A, wat wijst op zijn vermogen om aanzienlijke elektrische belastingen te verwerken. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor het contactbasis en PA GF voor de contacthouder, bieden uitstekende geleidbaarheid en mechanische stabiliteit. De hoge isolatieweerstand draagt bij aan verbeterde veiligheid en betrouwbaarheid.
Perfect geschikt voor toepassingen die strenge veiligheids- en prestatienormen vereisen, is de VCD 1A-1-3-226 ideaal voor industriële omgevingen die veilige en stabiele elektrische verbindingen vereisen. Het robuuste ontwerp, gecombineerd met een hoge IP65-beschermingsgraad, maakt het geschikt voor zware bedrijfsomstandigheden. De weerstand tegen olie en chemicaliën vergroot het toepassingsbereik.
Deze kabelset is ontworpen voor gebruik met PUR zwarte kabels van 0,50 mm² en heeft een stroomcapaciteit van 4A, wat wijst op zijn vermogen om aanzienlijke elektrische belastingen te verwerken. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor het contactbasis en PA GF voor de contacthouder, bieden uitstekende geleidbaarheid en mechanische stabiliteit. De hoge isolatieweerstand draagt bij aan verbeterde veiligheid en betrouwbaarheid.
Perfect geschikt voor toepassingen die strenge veiligheids- en prestatienormen vereisen, is de VCD 1A-1-3-226 ideaal voor industriële omgevingen die veilige en stabiele elektrische verbindingen vereisen. Het robuuste ontwerp, gecombineerd met een hoge IP65-beschermingsgraad, maakt het geschikt voor zware bedrijfsomstandigheden. De weerstand tegen olie en chemicaliën vergroot het toepassingsbereik.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir43911 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43911 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-226/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | yes |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |