VCD 1A-1-3-212
€ 51,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-212/30 M
Fabrikantnummer:
62438
EAN:
04020841551420
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-212 is een DIN-standaard enkelzijdige aansluitset, ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen in industriële omgevingen. Deze 4-polige (2+2PE) connector heeft een transparante behuizing met een ingebouwde varistor en een indicatieve gele LED, geschikt voor 24 V AC/DC toepassingen met een nominale stroom van 4A. Gemaakt met oog voor precisie en duurzaamheid, wordt de aansluitset geleverd met een stevige PVC zwarte kabel van 0,50 mm², die zorgt voor langdurige prestaties onder verschillende bedrijfsomstandigheden.
De belangrijkste voordelen van dit product zijn de verhoogde veiligheid en betrouwbaarheid dankzij de geïntegreerde varistor die beschermt tegen spanningspieken en de gele LED die een duidelijke visuele indicatie geeft van de operationele status. De VCD 1A-1-3-212 is vooral geschikt voor omgevingen die hoge eisen stellen aan elektrische veiligheid en prestaties.
Ideaal voor toepassingen in automatiserings- en regelsystemen, is de aansluitset ontworpen volgens DIN EN 175301-803-C en heeft IP65 classificatie bij correcte montage. Dankzij de veelzijdigheid is ze compatibel met een breed scala aan industriële apparatuur. Met uitstekende oliebestendigheid en vrij van siliconen en andere lakverstorende stoffen, voldoet dit product aan de normen voor veilige en betrouwbare toepassing.
De belangrijkste voordelen van dit product zijn de verhoogde veiligheid en betrouwbaarheid dankzij de geïntegreerde varistor die beschermt tegen spanningspieken en de gele LED die een duidelijke visuele indicatie geeft van de operationele status. De VCD 1A-1-3-212 is vooral geschikt voor omgevingen die hoge eisen stellen aan elektrische veiligheid en prestaties.
Ideaal voor toepassingen in automatiserings- en regelsystemen, is de aansluitset ontworpen volgens DIN EN 175301-803-C en heeft IP65 classificatie bij correcte montage. Dankzij de veelzijdigheid is ze compatibel met een breed scala aan industriële apparatuur. Met uitstekende oliebestendigheid en vrij van siliconen en andere lakverstorende stoffen, voldoet dit product aan de normen voor veilige en betrouwbare toepassing.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir62438 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 62438 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-212/30 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | no |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |