VCD 1A-1-3-212
€ 48,01
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-212/25 M
Fabrikantnummer:
54864
EAN:
04020841508783
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-212 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Hij beschikt over een Form C, 4-polige (2+2PE) indeling met een doorschijnende behuizing, geïntegreerde varistor en een gele LED-indicator. De kabel is bruikbaar bij 24 V AC/DC en kan tot 4 A ondersteunen, voorzien van een stevige PVC zwarte kabel van 0,50 mm², ideaal voor betrouwbare connectiviteit in diverse omgevingen. Het product is niet afgeschermd en maakt gebruik van een centrale schroef bevestigingstype.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen, waaronder uitstekende chemische en oliebestendigheid, versterkt door robuuste constructiematerialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPE voor de gegoten behuizing. Het ontwerp geeft prioriteit aan veiligheid en efficiëntie, met IP65-bescherming, en zorgt voor werking in verschillende omgevingsomstandigheden van -25 °C tot +80 °C.
Toepassingen omvatten connectiviteitsoplossingen in industriële automatisering waar betrouwbare, veilige verbindingen van essentieel belang zijn. De kabelset past goed bij systemen die voldoen aan de normen DIN EN 175301-803-C en ISO 4400, wat de compatibiliteit en betrouwbaarheid waarborgt.
Deze kabelset biedt verschillende voordelen, waaronder uitstekende chemische en oliebestendigheid, versterkt door robuuste constructiematerialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPE voor de gegoten behuizing. Het ontwerp geeft prioriteit aan veiligheid en efficiëntie, met IP65-bescherming, en zorgt voor werking in verschillende omgevingsomstandigheden van -25 °C tot +80 °C.
Toepassingen omvatten connectiviteitsoplossingen in industriële automatisering waar betrouwbare, veilige verbindingen van essentieel belang zijn. De kabelset past goed bij systemen die voldoen aan de normen DIN EN 175301-803-C en ISO 4400, wat de compatibiliteit en betrouwbaarheid waarborgt.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir54864 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 54864 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-212/25 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | no |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |