VCD 1A-1-3-212
€ 28,26
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-212/15 M
Fabrikantnummer:
11427
EAN:
04001088046856
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-212 is een DIN Standaard Enkelzijdige Cordset, ideaal voor diverse toepassingen waar compacte en efficiënte verbindingen nodig zijn. Het beschikt over een Form C-type, een 4-pins (2+2PE) ontwerp en een doorzichtige behuizing. Deze cordset integreert een varistor en een gele LED voor verbeterde operationele statusindicatie. Het werkt op 24 V AC/DC en ondersteunt stroom tot 4 A, waardoor het veelzijdig inzetbaar is voor zowel AC- als DC-toepassingen. Het product wordt geleverd met een zwarte PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat zorgt voor robuuste en betrouwbare connectiviteit voor industrieel gebruik. Voordelen van de VCD 1A-1-3-212 zijn onder andere effectieve spanningsregeling dankzij de varistor en visuele statusindicatie via de gele LED, wat zorgt voor soepele en gecontroleerde operaties. De duurzame materialen, waaronder een TPE-gegoten behuizing, garanderen langdurige betrouwbaarheid en prestaties. De IP65 beschermingsklasse zorgt voor hoge weerstand tegen stof en water, terwijl naleving van verschillende normen zorgt voor veiligheid en compatibiliteit. Deze cordset is uitermate geschikt voor veeleisende omgevingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, industriële machines en schakelkasten.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir11427 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11427 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-212/15 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | no |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |