VCD 1A-1-3-212
€ 22,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VCD 1A-1-3-212/10 M
Fabrikantnummer:
43445
EAN:
04020841512070
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VCD 1A-1-3-212 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset die geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Deze kabelset heeft een Form C, 4-polige (2+2PE) configuratie met een transparant lichaam waarin een ingebouwde varistor en een gele LED voor eenvoudige statusindicatie zijn geïntegreerd. Hij werkt op 24 V AC/DC en kan tot 4 A stroom leveren, waardoor hij betrouwbaar is voor veeleisende omgevingen. De bijbehorende kabel is gemaakt van duurzaam zwart PVC en heeft een dwarsdoorsnede van 0,50 mm², wat ervoor zorgt dat hij bestand is tegen verschillende bedrijfsomstandigheden.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de robuuste constructie. De geïntegreerde varistor en LED-indicator bieden cruciale bescherming tegen spanningspieken en bieden duidelijke operationele status, waardoor de veiligheid en betrouwbaarheid worden verhoogd. Het compacte en gekantelde ontwerp van de kabelset maakt eenvoudige installatie mogelijk, zelfs in krappe ruimtes.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering en andere toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen, de VCD 1A-1-3-212 zorgt voor langdurige prestaties. Het ongeblokkeerde ontwerp en de IP65-classificatie bieden voldoende bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware industriële omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de robuuste constructie. De geïntegreerde varistor en LED-indicator bieden cruciale bescherming tegen spanningspieken en bieden duidelijke operationele status, waardoor de veiligheid en betrouwbaarheid worden verhoogd. Het compacte en gekantelde ontwerp van de kabelset maakt eenvoudige installatie mogelijk, zelfs in krappe ruimtes.
Ideaal voor gebruik in industriële automatisering en andere toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen, de VCD 1A-1-3-212 zorgt voor langdurige prestaties. Het ongeblokkeerde ontwerp en de IP65-classificatie bieden voldoende bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir43445 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43445 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VCD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VCD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VCD 1A-1-3-212/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | no |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-C, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |