VC 1A-1-3-269
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VC 1A-1-3-269/7,5 M
Fabrikantnummer:
12788
EAN:
04001088050303
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De VC 1A-1-3-269 is een robuuste industriële standaard kabelset, ontworpen met een Form C, 4-pins (2+2PE) configuratie. Het heeft een doorschijnende behuizing met varistor en een gele LED-indicator, ondersteunt 24 V AC/DC en levert een nominale stroom van 4 A. Deze kabelset is specifiek vervaardigd voor hoge prestaties met een duurzame PUR-grijze kabel van 0,50 mm², die zorgt voor betrouwbare stroomoverdracht.
Het belangrijkste voordeel van deze kabelset is de onwankelbare betrouwbaarheid onder zware omstandigheden, aangetoond door de IP65-classificatie en uitstekende elektrische eigenschappen, waaronder lage contactweerstand en robuuste isolatie. De geïntegreerde varistor en LED bieden overspanningsbeveiliging en statusindicatie voor verbeterde operationele veiligheid.
Ideaal voor verschillende industriële toepassingen, deze kabelset is geschikt voor omgevingen die zowel chemische als oliebestendigheid vereisen. Het ontwerp van de kabelset maakt eenvoudige installatie mogelijk met behulp van de centrale schroefbevestiging, waardoor deze stevig blijft zitten, zelfs in dynamische omgevingen.
Het belangrijkste voordeel van deze kabelset is de onwankelbare betrouwbaarheid onder zware omstandigheden, aangetoond door de IP65-classificatie en uitstekende elektrische eigenschappen, waaronder lage contactweerstand en robuuste isolatie. De geïntegreerde varistor en LED bieden overspanningsbeveiliging en statusindicatie voor verbeterde operationele veiligheid.
Ideaal voor verschillende industriële toepassingen, deze kabelset is geschikt voor omgevingen die zowel chemische als oliebestendigheid vereisen. Het ontwerp van de kabelset maakt eenvoudige installatie mogelijk met behulp van de centrale schroefbevestiging, waardoor deze stevig blijft zitten, zelfs in dynamische omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir12788 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12788 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+2PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VC Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form C, 4-pin (2+2PE), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR grey cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE1, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VC Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE2, zijde 1: | green-yellow |
| Artikelomschrijving: | VC 1A-1-3-269/7,5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | C |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 269 |
| Kabellengte: | 7.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kabeldiameter D: | ø 4.60 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | free of lacquer wetting disturbing substances, good microbes and hydrolysis resistance, mainly plasticizer diffusion free, good chemical and oil resistance, Exclusion of PVC and Silicone, Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Halogeenvrij: | yes |
| Afdichtingsmateriaal: | Molded Integrated Gasket |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |