VBD DIN Standaard Enkelzijdige Cordset
€ 24,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VBD 1A-1-1-226/10 M
Fabrikantnummer:
43895
EAN:
04020841439957
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VBD DIN Standaard Enkelzijdige Cordset is een essentieel onderdeel voor industriële toepassingen die betrouwbare verbindingen vereisen. Met zijn Form B, 3-pins configuratie (2+1PE; PE bij kabeluitgang) en doorzichtige behuizing, is deze cordset ontworpen voor duurzaamheid en zichtbaarheid. De toevoeging van een varistor en een gele LED zorgt voor optimale functionaliteit en veiligheid bij 24 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De PUR zwarte kabel heeft een geleiderdoorsnede van 0,50 mm², wat de robuustheid van de cordset tegen mechanische en omgevingsstressfactoren vergroot.
Dit product biedt gebruikers uitstekende weerstand tegen olie en chemicaliën, een breed operationeel temperatuurbereik van -25 °C tot +80 °C, en hoge immuniteit tegen stof en vocht dankzij de IP65-classificatie. De assemblage is eenvoudig dankzij het hoekige ontwerp en de bevestiging met een centrale schroef, wat zorgt voor een veilige en effectieve installatie in industriële omgevingen.
Toepassingen zijn onder andere gebruik in productie-installaties, automatiseringssystemen en elk opzet dat stabiele elektrische verbindingen vereist met verbeterde beschermingscircuits. De compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation connectors vergroot de bruikbaarheid in verschillende systemen, terwijl de integriteit behouden blijft, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
Dit product biedt gebruikers uitstekende weerstand tegen olie en chemicaliën, een breed operationeel temperatuurbereik van -25 °C tot +80 °C, en hoge immuniteit tegen stof en vocht dankzij de IP65-classificatie. De assemblage is eenvoudig dankzij het hoekige ontwerp en de bevestiging met een centrale schroef, wat zorgt voor een veilige en effectieve installatie in industriële omgevingen.
Toepassingen zijn onder andere gebruik in productie-installaties, automatiseringssystemen en elk opzet dat stabiele elektrische verbindingen vereist met verbeterde beschermingscircuits. De compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation connectors vergroot de bruikbaarheid in verschillende systemen, terwijl de integriteit behouden blijft, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir43895 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43895 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VBD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VBD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VBD 1A-1-1-226/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |