VBD 1D-3-1-205
€ 22,45
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VBD 1D-3-1-205/10 M
Fabrikantnummer:
2237
EAN:
04001088053410
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De VBD 1D-3-1-205 is een hoogwaardig DIN-standaard enkelzijdige cordset, ontworpen voor industrieel gebruik. Met een Form B-ontwerp heeft deze cordset een 3-pins aansluiting (2+1PE) met de beschermende aarde bij de kabeluitgang. Gehuisvest in een robuuste zwarte PVC-behuizing, werkt het bij een spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte tot 4 A. De stevige PVC-kabel meet 0,75 mm², wat zorgt voor betrouwbare signaaloverdracht en stroomlevering in veeleisende omgevingen.
De belangrijkste voordelen van dit product zijn de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, en een beschermingsgraad van IP65 bij juiste montage. De flexibiliteit en duurzaamheid van de kabel maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +80 °C. De VBD 1D-3-1-205 voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-B en ISO 4400, wat de veiligheid en prestaties garandeert in omgevingscategorieën tot vervuilingsgraad 3.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in diverse industriële toepassingen, waaronder machines en automatiseringssystemen waar veilige elektrische verbindingen vereist zijn. De compatibiliteit met Hirschmann- en Lumberg Automation-connectoren en een centrale schroefbevestiging zorgen voor gemakkelijke integratie en installatie.
De belangrijkste voordelen van dit product zijn de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, en een beschermingsgraad van IP65 bij juiste montage. De flexibiliteit en duurzaamheid van de kabel maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +80 °C. De VBD 1D-3-1-205 voldoet aan de normen DIN EN 175301-803-B en ISO 4400, wat de veiligheid en prestaties garandeert in omgevingscategorieën tot vervuilingsgraad 3.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in diverse industriële toepassingen, waaronder machines en automatiseringssystemen waar veilige elektrische verbindingen vereist zijn. De compatibiliteit met Hirschmann- en Lumberg Automation-connectoren en een centrale schroefbevestiging zorgen voor gemakkelijke integratie en installatie.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 2237 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VBD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.75 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | VBD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VBD 1D-3-1-205/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 205 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | frei von polybromierten Diphenylether, nicht halogenfrei |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.10 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN VDE 0472-804 Prüfart B |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Uniek Nr.: | hir2237 |