VBD 1B-1-1-212
€ 22,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VBD 1B-1-1-212/10 M
Fabrikantnummer:
46938
EAN:
04020841623660
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VBD 1B-1-1-212 is een duurzame en betrouwbare DIN-standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen voor industriële toepassingen. Deze kabelset heeft een Form B 3-polige configuratie (2+1PE; PE bij kabeluitgang) met een transparante gegoten behuizing. Het bevat een suppressordiode en een gele LED voor gemakkelijke functionaliteitsaanduiding. Werkbaar bij 24 V AC/DC en in staat om tot 4 A stroom te verwerken, is deze kabelset gemaakt met een robuuste PVC zwarte kabel van 0,50 mm², wat zorgt voor langdurige prestaties in verschillende omgevingen.
De suppressordiode en de gele LED bieden aanzienlijke voordelen, waaronder overspanningsbeveiliging en visuele aanduiding van de circuitstatus, waardoor de veiligheid en probleemoplossingsefficiëntie worden verbeterd. De hoogwaardige materialen zoals CuZn-contactbasis en PA GF-contactdrager zorgen voor betrouwbare elektrische verbindingen en duurzaamheid.
Toepassingen van deze kabelset variëren van automatiseringssystemen tot diverse industriële machines waar robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen vereist zijn. De IP65-beschermingsgraad en naleving van DIN EN 175301-803-B en ISO 4400-normen maken het geschikt voor gebruik in zware omstandigheden.
De suppressordiode en de gele LED bieden aanzienlijke voordelen, waaronder overspanningsbeveiliging en visuele aanduiding van de circuitstatus, waardoor de veiligheid en probleemoplossingsefficiëntie worden verbeterd. De hoogwaardige materialen zoals CuZn-contactbasis en PA GF-contactdrager zorgen voor betrouwbare elektrische verbindingen en duurzaamheid.
Toepassingen van deze kabelset variëren van automatiseringssystemen tot diverse industriële machines waar robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen vereist zijn. De IP65-beschermingsgraad en naleving van DIN EN 175301-803-B en ISO 4400-normen maken het geschikt voor gebruik in zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir46938 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46938 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VBD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VBD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VBD 1B-1-1-212/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |