VBD 1A-1-2-212
€ 28,15
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VBD 1A-1-2-212/15 M
Fabrikantnummer:
11426
EAN:
04001088046849
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VBD 1A-1-2-212 is een DIN-standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen met een Form B, 3-pins (2+1PE) configuratie. Dit product heeft een doorschijnende behuizing voor eenvoudige zichtbaarheid, uitgerust met een varistor en gele LED voor bedrijfsindicatie en bescherming tegen spanningspieken. Het ondersteunt verbindingen bij 24 V AC/DC met een stroomcapaciteit tot 4A, geschikt voor diverse industriële toepassingen.
Gemaakt met een zwarte PVC-kabel, biedt deze kabelset duurzaamheid en flexibiliteit. De kabel is 0,50 mm² met een robuust ontwerp, biedt goede chemische en oliebestendigheid en voldoet aan de veiligheidsnormen met een IP65-classificatie bij correcte montage. Het gebruik van deze kabelset zorgt voor stabiele en betrouwbare verbindingen in ventielbesturingsomgevingen, waar het handhaven van ononderbroken stroomoverdracht cruciaal is.
Toepassingen van de VBD 1A-1-2-212 omvatten industriële automatiseringssystemen, waar betrouwbare elektrische verbindingen van groot belang zijn. Het kan worden gebruikt in omgevingen die stabiele stroomoverdracht vereisen met verbeterde beschermingsfuncties, dankzij de ingebouwde varistor en LED-indicatoren.
Gemaakt met een zwarte PVC-kabel, biedt deze kabelset duurzaamheid en flexibiliteit. De kabel is 0,50 mm² met een robuust ontwerp, biedt goede chemische en oliebestendigheid en voldoet aan de veiligheidsnormen met een IP65-classificatie bij correcte montage. Het gebruik van deze kabelset zorgt voor stabiele en betrouwbare verbindingen in ventielbesturingsomgevingen, waar het handhaven van ononderbroken stroomoverdracht cruciaal is.
Toepassingen van de VBD 1A-1-2-212 omvatten industriële automatiseringssystemen, waar betrouwbare elektrische verbindingen van groot belang zijn. Het kan worden gebruikt in omgevingen die stabiele stroomoverdracht vereisen met verbeterde beschermingsfuncties, dankzij de ingebouwde varistor en LED-indicatoren.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir11426 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11426 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VBD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VBD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VBD 1A-1-2-212/15 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |